آدرس :

سعادت آباد، سرو غربی، بخشایش،بهار سوم، پلاک ۳۹

خدمات پرستار در منزل چیست؟ پرستار چه خدماتی را ارائه میدهد؟ بهترین موسسه خدمات پرستاری در تهران کدام است؟ در این مطلب قصد داریم که به بررسی خدمات پرستار در منزل بپردازیم. پس اگر کسب اطلاع در این زمینه برای شما حائز اهمیت است، با ما تا بخش پایانی همراه بمانید. همان طور که می دانید افراد بسیار زیادی بر اساس شرایط مختلف به دریافت خدمات پرستاری نیازمند هستند و به جای اینکه بیماران را در بیمارستان بستری کنند و یا سالمندان را به آسایشگاه و کودکان را به مهد کودک ببرند، ترجیح میدهند که مراقبت از آنها را در خانه و به کمک پرستاران انجام دهند.

 

منظور از خدمات پرستار در منزل چیست؟

به طور کلی منظور از خدمات پرستار در منزل این است که پرستاری را برای ارائه خدمات پرستاری در منزل استخدام کنیم که در این زمینه باید از طریق موسسه های پرستاری فعال و معتبر در کشور همکاری گرفت و درخواست اعزام پرستار را به آنها صادر نمود.

 

انواع خدمات پرستار در منزل چه می باشد؟

خدمات پرستاری را در منزل می توان برای افراد مختلف با شرایط متفاوت انجام داد که اغلب موسسه های پرستاری همچون موسسه پرستار اول، خدمات مورد نظر را در شرایط ذکر شده در زیر ارائه میدهند:

 

پرستاری از سالمند:

سالمندان با هر گونه شرایط جسمی و ذهنی که داشته باشند می توانند از خدمات پرستاری در منزل بهره مند گردند و خانواده آنها می توانند به استخدام پرستار بپردازند تا تمامی امور مربوط به آنها و یا فقط از این امور توسط پرستار مربوطه انجام گردد.

 

پرستار در منزل

 

پرستاری از کودک:

پرستاری از کودکان نیز در منزل امکان پذیر است که در این خصوص می توان پرستار را برای کودکان، نوجوانان، خردسالان و نوزادان استخدام کرد. همچنین لازم به ذکر است که پرستاری از کودک در منزل برای کودکان دو قلو، سه قلو و چند قلو نیز امکان پذیر خواهد بود.

 

پرستار در منزل

 

پرستاری از بیمار:

کسانی که به نگهداری و مراقبت از بیماران در منزل می پردازند نیز میتوانند از خدمات پرستار در منزل بهره مند گردند و انجام امور مربوط به بیمار مورد نظر را به عهده پرستار بگذارند. به عنوان مثال: بیماران مبتلا به سندروم داون، آرتروز، ام اس، فلج، قطع نخاع، سرطان و …. تماما می توانند از خدمات پرستاری در خانه استفاده کنند.

 

پرستار در منزل

 

انواع روش های خدمات پرستار در منزل:

برای ارائه خدمات پرستاری در خانه از روش های مختلفی استفاده می شود و یا به عبارت دیگر به روش های مختلفی می توان پرستار در خانه را استخدام کرد. این روش ها از قبیل زیر هستند:

  • پرستار تمام وقت
  • پرستار پاره وقت
  • پرستار شبانه روزی
  • پرستار ساعتی
  • پرستار موقت
  • پرستار شبانه
  • پرستار روزانه

 

استفاده از خدمات پرستار در منزل

برای اینکه هر یک از این روش ها را برای پرستاری از عزیزان خود انتخاب کنید ابتدا به هزینه مورد نیاز برای هر کدام توجه داشته باشید و سپس روش پرستاری را به تناسب شرایط خود و عزیزانتان تعیین کنید تا به بهترین شکل از این خدمات بهره ببرید. برای استفاده از روش های نیمه وقت و پاره وقت استخدام پرستار توجه داشته باشید که از موسسات نزدیک به منزل خود کمک دریافت کنید که هزینه رفت و آمد پرستار مربوطه به خانه شما کاهش پیدا کند.

بهترین موسسه خدمات پرستاری در منزل:

مسلما می دانید که در تهران شرکت های خدمات پرستاری کم نیستند و تعداد زیادی از این شرکت در دسترس قرار دارند. پس اگر میخواهید که از این خدمات به بهترین شکل ممکن بهره مند گردید، از بهترین موسسات در این زمینه کمک بگیرید. موسسه پرستار اول در تهران از معتبرترین و بهترین موسسات تاسیس شده به این منظور است که پرستاران بسیار قابلی را برای شما اعزام می کند. موسسه پرستار اول در ارائه خدمات خود بسیار متعهد است و علاوه بر آن پرستارانی که به این منظور به خانه اشخاص اعزام می شوند نیز از ویژگی های اخلاقی مناسبی برخوردار هستند.

بخش پایانی:

خدمات پرستار در منزل را برای شما عزیزانی که به دریافت این امور نیاز دارید، تحت بررسی قرار دادیم تا با  اطلاعات بیشتر به شکل بهتری در این راستا اقدام کنید و نتایج بهتری را نیز دریافت نمایید. به یاد داشته باشید که انتخاب موسسه در آرامش شما و عزیزانتان دخیل است و با این وجود بهترین ها را برای خود و عزیزانتان انتخاب کنید. اگر به اگاهی بیشتری از خدمات پرستار اول نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

 

 

تماس تلفنی