آدرس :

تهران ، ملاصدرا بین شیخ بهایی و چمران ، ساختمان ۲۰۸ طبقه اول واحد ۲

پرستار نیمه وقت سالمند

پرستار نیمه وقت سالمند

پرستار نیمه وقت سالمند چگونه است؟ بهترین موسسه در تهران برای استخدام پرستار نیمه وقت سالمند کجا است؟ حقوق یک پرستار نیمه وقت چه قدر است؟ چنانچه می خواهید در رابطه با استخدام پرستار به صورت نیمه وقت اطلاعات بیشتری به دست آورید با ما در پرستار اول همراه باشید.

بسیاری از خانواده ها با سالمندانی رو به رو هستند که از مشکلات جسمی رنج می برند و یا بر اساس دلایل مختلف به پرستاری و مراقبت نیاز دارند. علاوه بر آن بسیاری از این خانواده ها سعی می کنند که در منزل از عزیزان خود مراقبت کنند و انها را به آسایشگاه سالمندان انتقال ندهند.

به همین دلیل نیاز به پرستار سالمند در جامعه ما بسیار زیاد است و با روش های مختلفی می توان این کار را انجام داد که یکی از این روش ها استخدام پرستار نیمه وقت برای سالمند مورد نظر است.

 

همچنبن بخوانید:  پرستار بیمار ، پرستار کودک

 

پرستار نیمه وقت سالمند کیست؟

 

پرستار نیمه وقت سالمند در واقع به پرستاری گفته می شود که امور مراقبت و نگهداری از سالمند را به صورت نیمه وقت و موقتی در منزل انجام میدهد.

ساعت کاری این پرستاران را میتوانید با انها تنظیم کنید اما باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش استخدام پرستار باید حتما ساعات تعیین شده در طول روز باشد و ارائه خدمات پرستاری به شب نکشد زیرا در این شرایط استخدام پرستار از نوع شبانه خواهد بود که هزینه آن با پرستار نیمه وقت متفاوت است.

 

پرستار نیمه وقت سالمند

شرایط پرستار نیمه وقت سالمند:

 

پرستاری که به صورت نیمه وقت برای مراقبت از سالمند استخدام می شود بر اساس اهداف شما و شرایطی که دارید، می تواند امور مختلفی را انجام دهد که در این زمینه باید خودتان در ابتدای کار در رابطه با وظایف پرستار با او و یا موسسه پرستاری صحبت کنید و شرایط را با آنها در میان بگذارید.

 

پرستار سالمند به صورت نیمه وقت در چه مواقعی مناسب است؟

کسانی که دارای یکی از شرایط ذکر شده در زیر باشند از جمله افرادی محسوب می شوند که گزینه مناسبی برای استخدام پرستار نیمه وقت هستند:

 • کسانی که از عهده هزینه استخدام پرستار تمام وقت بر نمی آیند
 • کسانی که به دلیل مشاغل کاری فقط در برخی از ساعات روز به پرستار سالمند نیاز دارند
 • سالمندانی که امور زیادی برای انجام شدن ندارند
 • سالمندانی که نباید در طول ساعات مورد نظر تنها بمانند و کسی نزد آنها نیست
 • سالمندانی که قوای بدنی خود را به شکل کامل از دست نداده اند
 • سالمندانی که مشکلات جسمی زیادی ندارند و میتوانند امور خود را انجام دهند
 • و…

 

 

حقوق پرستار نیمه وقت سالمند:

 

حقوق یک پرستار نیمه وقت در مقایسه با یک پرستار تمام وقت نصف می شود و در واقع پرستارانی که به شکل نیمه وقت کار می کنند از نصف حقوق وزارت کار برای یک پرستار برخوردار می شوند.

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه ساعات کار مطابق با وزارت کار ۸ ساعت در نظر گرفته می شود، یک پرستار نیمه وقت باید حداقل به مدت ۴ ساعت خدمات پرستاری در منزل ارائه دهد.

 

پرستار نیمه وقت سالمند

بهترین موسسه برای استخدام پرستار نیمه وقت سالمند در تهران:

 

در شهر تهران به وفور میتوانید موسسه پرستاری پیدا کنید اما اگاه باشید که تمامی این موسسات از شرایط ایده آل برخوردار نیستند و خدمات مناسبی ارائه نمی دهند.

پس به دنبال موسساتی باشید که از کیفیت ارائه خدمات انها مطمئن باشید و بدانید که با شرکت معتبری در طرف هستید.

در این خصوص موسسه پرستار اول در تهران از بهترین مراکزی است که می توانید برای ارائه خدمات از آن کمک بگیرید و انجام امور خود را به آن بسپارید.

موسسه پرستار اول پرستاران بسیار با اخلاق، متعهد، وظیفه شناس و متخصصی را در اختیار شما عزیزان و سالمندان محترم قرار می دهد.

لازم به ذکر است که در این موسسه می توانید برای استخدام پرستار کودک و یا بیمار نیز اقدام کنید.

 

کلام پایانی:

 

پرستار نیمه وقت سالمند را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم و توصیه می کنیم که اگر به دریافت خدمات پرستاری نیازمند هستید حتما از موسسه پرستار اول  کمک بگیرید تا با انجام این کار در آسایش و آرامش خود و سالمندان عزیزتان نقش داشته باشید.

در صورت تمایل میتوانید به شکل آنلاین درخواست استخدام پرستار را در وب سایت پرستار اول ثبت کنید.

 

 

خدمات پرستار در منزل

خدمات پرستار در منزل

 

خدمات پرستار در منزل چیست؟ پرستار چه خدماتی را ارائه میدهد؟ بهترین موسسه خدمات پرستاری در تهران کدام است؟ در این مطلب قصد داریم که به بررسی خدمات پرستار در منزل بپردازیم. پس اگر کسب اطلاع در این زمینه برای شما حائز اهمیت است، با ما تا بخش پایانی همراه بمانید. همان طور که می دانید افراد بسیار زیادی بر اساس شرایط مختلف به دریافت خدمات پرستاری نیازمند هستند و به جای اینکه بیماران را در بیمارستان بستری کنند و یا سالمندان را به آسایشگاه و کودکان را به مهد کودک ببرند، ترجیح میدهند که مراقبت از آنها را در خانه و به کمک پرستاران انجام دهند.

 

همچنین بخوانید: تلفظ صحیح کلمات در کودکان ، پرستار کودک ، پرستار سالمند

منظور از خدمات پرستار در منزل چیست؟

به طور کلی منظور از خدمات پرستار در منزل این است که پرستاری را برای ارائه خدمات پرستاری در منزل استخدام کنیم که در این زمینه باید از طریق موسسه های پرستاری فعال و معتبر در کشور همکاری گرفت و درخواست اعزام پرستار را به آنها صادر نمود.

انواع خدمات پرستار در منزل چه می باشد؟

خدمات پرستاری را در منزل می توان برای افراد مختلف با شرایط متفاوت انجام داد که اغلب موسسه های پرستاری همچون موسسه پرستار اول، خدمات مورد نظر را در شرایط ذکر شده در زیر ارائه میدهند:

پرستاری از سالمند:

سالمندان با هر گونه شرایط جسمی و ذهنی که داشته باشند می توانند از خدمات پرستاری در منزل بهره مند گردند و خانواده آنها می توانند به استخدام پرستار بپردازند تا تمامی امور مربوط به آنها و یا فقط از این امور توسط پرستار مربوطه انجام گردد.

خدمات پرستار در منزل

 

پرستاری از کودک:

پرستاری از کودکان نیز در منزل امکان پذیر است که در این خصوص می توان پرستار را برای کودکان، نوجوانان، خردسالان و نوزادان استخدام کرد. همچنین لازم به ذکر است که پرستاری از کودک در منزل برای کودکان دو قلو، سه قلو و چند قلو نیز امکان پذیر خواهد بود.

خدمات پرستار در منزل

پرستاری از بیمار:

کسانی که به نگهداری و مراقبت از بیماران در منزل می پردازند نیز میتوانند از خدمات پرستار در منزل بهره مند گردند و انجام امور مربوط به بیمار مورد نظر را به عهده پرستار بگذارند. به عنوان مثال: بیماران مبتلا به سندروم داون، آرتروز، ام اس، فلج، قطع نخاع، سرطان و …. تماما می توانند از خدمات پرستاری در خانه استفاده کنند.

خدمات پرستار در منزل

انواع روش های خدمات پرستار در منزل:

برای ارائه خدمات پرستاری در خانه از روش های مختلفی استفاده می شود و یا به عبارت دیگر به روش های مختلفی می توان پرستار در خانه را استخدام کرد. این روش ها از قبیل زیر هستند:

 • پرستار تمام وقت
 • پرستار پاره وقت
 • پرستار شبانه روزی
 • پرستار ساعتی
 • پرستار موقت
 • پرستار شبانه
 • پرستار روزانه

برای اینکه هر یک از این روش ها را برای پرستاری از عزیزان خود انتخاب کنید ابتدا به هزینه مورد نیاز برای هر کدام توجه داشته باشید و سپس روش پرستاری را به تناسب شرایط خود و عزیزانتان تعیین کنید تا به بهترین شکل از این خدمات بهره ببرید. برای استفاده از روش های نیمه وقت و پاره وقت استخدام پرستار توجه داشته باشید که از موسسات نزدیک به منزل خود کمک دریافت کنید که هزینه رفت و آمد پرستار مربوطه به خانه شما کاهش پیدا کند.

بهترین موسسه خدمات پرستاری در منزل:

مسلما می دانید که در تهران شرکت های خدمات پرستاری کم نیستند و تعداد زیادی از این شرکت در دسترس قرار دارند. پس اگر میخواهید که از این خدمات به بهترین شکل ممکن بهره مند گردید، از بهترین موسسات در این زمینه کمک بگیرید. موسسه پرستار اول در تهران از معتبرترین و بهترین موسسات تاسیس شده به این منظور است که پرستاران بسیار قابلی را برای شما اعزام می کند. موسسه پرستار اول در ارائه خدمات خود بسیار متعهد است و علاوه بر آن پرستارانی که به این منظور به خانه اشخاص اعزام می شوند نیز از ویژگی های اخلاقی مناسبی برخوردار هستند.

بخش پایانی:

خدمات پرستار در منزل را برای شما عزیزانی که به دریافت این امور نیاز دارید، تحت بررسی قرار دادیم تا با  اطلاعات بیشتر به شکل بهتری در این راستا اقدام کنید و نتایج بهتری را نیز دریافت نمایید. به یاد داشته باشید که انتخاب موسسه در آرامش شما و عزیزانتان دخیل است و با این وجود بهترین ها را برای خود و عزیزانتان انتخاب کنید. اگر به اگاهی بیشتری از خدمات پرستار اول نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

 

 

مشخصه پرستار سالمند

مشخصه پرستار سالمند | نهگداری از سالمند

آیا می دانید مشخصه پرستار سالمند چیست؟ آیا میدانید یک پرستار ایده آل باید چه ویژگی هایی را در خود داشته باشد؟ چنانچه به دنبال یک پرستار ایده آل برای مراقبت از سالمند عزیز خود هستید، ما را تا انتهای این بخش همراهی کنید و مطالعه این مطلب را از دست ندهید. پرستاری از سالمند مساله بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد و برای استخدام پرستار در این زمینه باید از اشخاص ایده آل و مناسب کمک گرفت و درخواست استخدام پرستار را به بهترین مراکز و شرکت ها ارائه داد تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید و سالمند عزیز شما دچار مشکل نشود.

همچنین بخوانید: پرستار بیمار ، پرخوری در سالمندان چه دلایلی دارد و روشهای جلوگیری از این رفتار چیست

 

در حقیقت پرستار ها باید دارای ویژگی هایی باشند که به عنوان یک پرستار خوب و ایده آل در نظر گرفته شوند. کسانی که قصد دارند امور مربوط به مراقبت از سالمند را توسط پرستاران انجام دهند، باید از این ویژگی ها آگاه باشند.

مشخصه پرستار سالمند

مشخصه پرستار سالمند چیست؟

پرستار سالمند مسئولیت بسیار سنگینی به عهده دارد که برای اینکه بتواند مسئولیت های خود را به درستی انجام دهد، باید از ویژگی هایی به شرح زیر برخوردار باشد:

برخوردار بودن از اخلاق نیکو

یکی از اصلی ترین مشخصه پرستار سالمند این است که اخلاق نیک  داشته باشد و با سالمند به خوبی رفتار کند. سالمندان به دلیل کهولت سن همانند بچه ها دل نازک می شوند و به مهر و محبت نیاز دارند. به همین دلیل پرستار سالمند باید به خوبی با سالمند برخورد کند و رفتار تندی نداشته باشد تا احساس بدی را در سالمند ایجاد نکند.

برخوردار بودن از صبر و حوصله کافی

علاوه بر اخلاق نیکو، لازم است تا یک سالمند از صبر و حوله کافی برخوردار باشد. زیرا افراد مسن به مشکلات اخلاقی دچار می شوند و ممکن است که پر حرف شوند و یا  دائما قرولند کنند. علاوه بر آن اگر فرد مسن به بیماری های خاصی مبتلا باشد و درد زیادی را تحمل کند، اخلاقش تند می شود و به همین دلیل پرستار باید در چنین شرایطی از صبر کافی برخوردار باشد تا از کوره در نرود و به خوبی بتواند وظایف خود را انجام دهد.

مشخصه پرستار سالمند

داشتن مهارت کافی برای مراقبت از سالمند

مهارت پرستاری از سالمند به گونه ای است که همه افراد از آن برخوردار نیستند. در نتیجه پرستار باید مهارت مراقبت از سالمند را داشته باشد، خصوصا اگر سالمند دچار مشکلات حرکتی و یا بیماری های خاص باشد. در غیر این صورت ممکن است که پرستار نتواند به خوبی وظایف خود را انجام دهد و مشکلاتی برای فرد مسن ایجاد گردد. به همین دلیل حتما در حین استخدام پرستار در رابطه با مشخصه پرستار سالمند تحقیق کنید و مطمئن شوید که پرستار از این ویژگی ها برخوردار است.

دلسوز و مهربان بودن

پرستاران باید اشخاصی دلسوز و مهربان و از خود گذشته باشند و با دل و جان از سالمندان مراقبت کنند. در واقع برخوردار بودن از ویژگی های مثبت اخلاقی مساله بسیار مهمی در پرستاران است که نیمی از ویژگی های انها را در بر می گیرد.

دلسوز نبودن پرستار باعث می شود که وظایف او به خوبی انجام نشود و در مراقبت از سالمند خللی به وجود آید.

مشخصه پرستار سالمند

برخوردار بودن از سلامت جسمی

یکی دیگر از مشخصه پرستار سالمند این است که باید  از سلامت جسمی کامل برخوردار باشد، که بتواند در امور پرستاری موثر واقع گردد. به عنوان مثال: اگر سالمند نیاز به دریافت کمک در انجام امور حرکتی داشته باشد و پرستار از سلامت کافی برخوردار نباشد، ممکن است نتواند در این امور به سالمند کمک کند و آنگاه در ارائه وظایف او خللی ایجاد می شود.

علاوه بر آن این وضعیت هم برای پرستار و هم برای سالمند خطرناک است. به همین دلیل باید در حین استخدام پرستار با بررسی مشخصه پرستار سالمند از سلامت کامل مطمئن شوید.

داشتن علم کافی در زمینه پرستاری

از دیگر مشخصه پرستار سالمند باید در خود داشته باشد، برخوردار بودن از علم و تخصص کافی در زمینه پرستاری است. به عبارت دیگر بهترین پرستاران کسانی هستند که تحصیلات خود را در این زمینه گذرانده باشند و به میزان کافی دوره پرستاری دیده باشند.

کلام پایانی

مشخصه پرستار سالمند مطلبی بود که تحت بررسی قرار دادیم تا در صورتی که قصد استخدام پرستار دارید از این ویژگی ها مطلع باشید. برای استخدام پرستاران مورد نظر خود از مراکز معتبری مانند: پرستار اول کمک دریافت کنید که شرایط ایده آلی را داشته باشید و با خیال آسوده عزیزان خود را به دست همکاران ما در این مجموعه بسپارید.

 

 

 

وظایف پرستار کودک

وظایف پرستار کودک

وظایف پرستار کودک چیست؟ پرستار کودک باید به چه مسائلی رسیدگی کند و چه کارهایی را به عنوان یک پرستار کودک انجام دهد؟ آیا می خواهید پاسخ مناسبی برای این پرسش ها در اختیار داشته باشید؟ با ما در مجموعه پرستار اول تا پایان این مطلب همراه بمانید.

پرستاری از کودک مسئولیتی بسیار سنگین و حساس است و کسانی که این امور را به عهده می گیرند باید به میزان کافی متعهد و مسئولیت پذیر باشند و به بهترین شکل ممکن مراقبت از کودک را انجام دهند.

 

همچنین بخوانید: تورم در بدن سالمندان چه دلایلی دارد و روش های مراقبت از سالمند مبتلا چیست ، موسسه پرستاری

 

در واقع پرستارانی که برای مراقبت از کودکان استخدام می شوند، وظایف گوناگونی را به عهده می گیرند که قبل از آغاز فعالیت آنها باید در رابطه با مسئولیت های پرستار صحبت شود و وظایف به او اطلاع داده شود.

وظایف پرستار کودک چیست؟

پرستاران بر اساس روشی که مطابق با آن استخدام می شوند، از وظایف متفاوتی برخوردار هستند و میتوانند نقش های متفاوتی را برای کودک ایفا کنند. اما اصلی ترین وظایفی که معمولا به یک پرستار برای مراقبت از کودک ارائه داده می شود، از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

وظایف پرستار کودک

ارتقا سطح تربیتی کودک:

اولین وظیفه یک پرستار که برای مراقبت از کودک استخدام می شود، کمک به او در راستای ارتقای سطح تربیتی است. در واقع پرستار باید به کودک آموزش دهد که رفتار درست داشته باشد و از انجام رفتارهای ناشایست بپرهیزد که البته این مساله به سن کودک نیز بستگی دارد و معمولا برای کودکان ۴ سال به بالا لازم است.

از انجایی که پرستار کودک بیشترین زمان را با او می گذارند، در این زمینه وظایف پرستار کودک  بسیار مهم است.

کمک کردن به کودک برای انجام امور روزمره او:

کودکان متناسب با سنی که دارند، امور روزمره ای دارند که در انجام انها به کمک نیاز خواهند داشت. به عنوان مثال: کودکی که به مهد کودک و یا مدرسه برود، در انجام تکالیف خود نیاز به همراهی پرستار دارد.

همچنین ممکن است که کودک برای دستشویی رفتن و شست و شوی خود نیز به همراهی پرستار نیاز داشته باشد که در این خصوص نیز باید به او کمک کرد.

وظایف پرستار کودک

تامین محبت مورد نیاز برای کودک:

کودکان بیش از هر شخص دیگری به محبت نیاز دارند و باید محبت مورد نیاز برای انها تامین شود تا مشکلات روحی و روانی برای انها ایجاد نگردد.

پرستار میتواند در تامین محبت و نیازهای روحی و روانی کودک نقش داشته باشد و از نظر عاطفی او را حمایت کند. این مساله برای کودکانی که یکی از والدین خود را از دست داده اند نیز بیشتر اهمیت دارد و باید به این مساله توجه کرد.

سرگرم کردن کودک:

از دیگر وظایف پرستار کودک که معمولا به او محول می شود، سرگرم کردن کودک در مواقعی است که والدین در خانه حضور ندارند. در واقع کودکان مدت زمان زیادی از روز به فراغت و بازی سرگرم هستند و پرستار باید در مواقع مورد نیاز در این زمینه کودک را همراهی کند و از سرگرمی های سالم و آموزنده برای تفریح و آموزش کودک استفاده کند.

تامین آرامش و راحتی برای کودک:

کودکان به میزان زیادی به آرامش و رفاه نیاز دارند که باید حتما این آرامش برای آنها فراهم شود تا مشکلاتی در  روح و روان انها ایجاد نشود که پرستاران در این خصوص نیز موظف هستند که در مدت پرستاری از کودک آرامش مورد نیاز برای او را تامین کنند.

وظایف پرستار کودک

مراقبت از کودک در برابر هر گونه عامل خطرساز:

از دیگر وظایف پرستار کودک که به میزان زیادی اهمیت دارد، مراقبت از کودک در مقابل عوامل خطرزا است. پرستار باید مراقب باشد که کودک دچار آسیب نشود و خطری او را تهدید نکند زیرا کودکان معمولا بسیار پر جنب و جوش هستند و هر لحظه ممکن است که آسیبی را به خود وارد کنند.

تهیه غذا برای کودک:

تهیه غذا و خوراکی های مورد نیاز کودک نیز در صورتی که در لیست وظایف او از طرف والدین درج شده باشد، باید توسط پرستار انجام شود تا نیاز کودک به غذا برطرف گردد.

کلام پایانی

وظایف پرستار کودک را مورد بررسی قرار دادیم که اگر قصد دارید برای کودک دلبند خود پرستاری را استخدام کنید، از این شرایط آگاه باشید. در مرکز پرستار اول می توانید بهترین و حرفه ای ترین پرستاران را برای فرزند خود استخدام کنید و با خیال آسوده امور فرزند خود را به دست آنها بسپارید.

 

 

 

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

 

بهترین موسسه پرستاری از سالمند در منزل چیست؟ مزایای استخدام پرستار از بهترین موسسه پرستاری از سالمند در منزل چیست؟

اگر به دنبال بهترین موسسه پرستاری برای مراقبت از سالمند در منزل هستید و می خواهید که با بهترین موسسه در این زمینه در تهران آشنا شوید، با ما همراه بمانید.

تمامی کسانی که وارد دوره کهن سالی می شوند با بیماری ها و یا مشکلات جسمی رو به رو می گردند که به مراقبت و نگهداری نیاز پیدا می کنند و باید کسی در انجام امور به آنها کمک کند.

با این وجود بسیاری از خانواده ها در سطح شهر ما یافت می شوند که در جست و جوی پرستار برای نگهداری از سالمند در منزل هستند زیرا این خانواده ها ترجیح میدهند تا به جای اعزام سالمندان خود به آسایشگاه سالمندان از آنها در خانه مراقبت کنند.

به همین دلیل میتوان گفت که پیدا کردن یک موسسه پرستاری از سالمند در منزل در شهر ما بسیار حائز اهمیت است.

معرفی موسسه پرستاری از سالمند در منزل

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

 

در  شهر تهران موسسه های پرستاری بسیاری زیادی وجود دارند که این موسسه ها امکان استخدام پرستار برای سالمند در منزل را برای شما فراهم می سازند و باعث می شوند که به راحتی بتوانید امور مورد نظر عزیزان خود را در منزل انجام دهید.

اما در جست و جوی این موسسات باید به میزان زیادی دقت داشته باشید و بهترین موسسات را پیدا کنید که خدمات پرستاری برای شما به شکل ایده آل انجام شود. در غیر این صورت ممکن است که نتیجه مناسبی در این زمینه دریافت نکنید.

بهترین موسسه پرستاری از سالمند در منزل تهران

از بهترین موسسه های خدمات پرستاری در تهران که امکان استخدام پرستار برای سالمند در منزل را برای شما فراهم می آورد، موسسه پرستار اول است که سابقه فعالیت زیادی دارد و امور مورد نظر را به بهترین شکل ممکن برای شما و عزیزانتان انجام میدهد.

 

مزایای موسسه پرستار اول

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

موسسه پرستار اول از مزیت های بسیار زیادی برای شما برخوردار است که این مزایا از قبیل زیر هستند:

 • موسسه پرستار اول به انجام تعهدات خود بسیار پایبند است
 • این مجموعه بسیار قابل اعتماد است
 • پرستاران اعزام شده برای خانواده های مختلف از سوی این موسسه بسیار قابل اعتماد هستند
 • پرستاران مورد نظر به انجام وظایف خود متعهد هستند و از ویژگی های اخلاقی مناسبی برخوردارند
 • تمامی پرستارانی که با این مجموعه همکاری می کنند از تخصص و دانش کافی برخوردارند
 • در موسسه پرستار اول می توان با روش های مختلف پرستار سالمند در منزل استخدام کرد
 • هزینه استخدام پرستار از این موسسه قانونی و مناسب است
 • در این موسسه می توانید به صورت انلاین درخواست اعزام پرستار به ثبت برسانید
 • و….

به صورت کلی استخدام پرستار از موسسه اول دارای مزیت های بسیار زیادی است که ما تنها به برخی از آنها اشاره کردیم.

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

هزینه موسسه پرستار اول برای نگهداری از سالمند

 

کسب اطلاع از هزینه پرستاری سالمند در منزل برای عده زیادی به عنوان یک مساله مهم تلقی می شود. در این رابطه باید اشاره کنیم که هزینه پرستاری از سالمند در منزل از مسائل مختلفی تاثیر می گیرد و تا زمانی که این مسائل مشخص نشوند امکان تعیین هزینه برای این افراد وجود نخواهد داشت.

در واقع مهم ترین مسائلی که بر تعیین هزینه پرستاری از سالمند در منزل تاثیر گذار هستند از قبیل زیر می باشند:

 • روش استخدام پرستار سالمند
 • شرایط سالمند و وضعیت ذهنی و جسمی او
 • تعداد روز هایی که به پرستاری از سالمند نیاز است
 • وظایفی که به عهده پرستار مورد نظر گذاشته می شود

در صورتی که این مسائل مشخص شوند و آنها را تعیین کنید، می توانید از هزینه پرستاری از سالمند در منزل آگاه شوید. با این وجود با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید و شرایط مد نظر خود را اعلام کنید تا هزینه استحدام پرستار برای شما مطرح شود.

 

بخش پایانی

 

موسسه پرستاری از سالمند در منزل را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم. چنانچه قصد دارید که برای استخدام پرستار اقدام کنید حتما شرایط پرستار اول را بررسی کنید و آنها را بسنجید تا در صورت مناسب بودن این مجموعه برای شما درخواست استخدام پرستار را به آن صادر کنید.

در غیر این صورت می توانید از موسسات دیگر کمک بگیرید و از آنها درخواست استخدام پرستار داشته باشید.

 

 

مطالب مرتبط:

دستمزد پرستار بچه

۱۰ ترفند کاربردی برای تقویت رشد موی کودک

 

وظایف پرستار در منزل

وظایف پرستار در منزل

 

وظایف پرستار در منزل چیست؟ پرستار در منزل چه اموری را انجام می دهد؟ چه وظایفی را می توان به پرستار در منزل محول کرد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است تا کمی از وقت خود را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید.

استخدام پرستار برای ارائه خدمات پرستاری در منزل امروزه بسیار افزایش پیدا کرده است و خانواده های بسیار زیادی در این زمینه اقدام می کنند. کسانی که به دریافت خدمات پرستاری نیاز دارند، می توانند درخواست خود را از طریق موسسه های خدمات پرستاری عملی کنند و از انها درخواست اعزام پرستار به منزل را داشته باشند.

 

همچنین بخوانید: آیا ورزش در هنگام بیماری کار درستی است و چه مزایا و معایبی دارد؟ ، تلفظ صحیح کلمات در کودکان

 

وظایف پرستار در منزل چیست؟

وظایف پرستار در منزل

 

پرستارانی که به منزل می آیند در واقع به نیت ارائه خدمات پرستاری استخدام می شوند تا از شخص مورد نظر مراقبت و نگهداری کنند. حال مراقبت و نگداری از هر شخصی میتواند متفاوت باشد و بر اساس شرایط هر کسی تعیین گردد.

به عبارت دیگر زمانی که به استخدام پرستار می پردازید، باید در ابتدای کار وظایف او را تعیین کنید و اموری که نیت دارید از طریق پرستار انجام شود را به او اطلاع دهید تا در این رابطه تصمیم گیری کنید.

 

انواع وظایف پرستار در منزل

پرستارها وظایف مختلفی را برای مردم انجام میدهند که این وظایف برای آنها تعیین شده است اما زمانی که برای استخدام پرستار در منزل اقدام می کنید، می توانید در میان وظایف پرستار انواعی از آن را که مد نظر شما است از او بخواهید که برایتان انجام دهد.

مراقبت و نگهداری از اشخاص در منزل بر اساس شرایط جسمی، روحی و ذهنی انها میتواند به صورت زیر انجام شود:

تامین امنیت شخص

تامین امنیت شخصی که به پرستاری نیاز دارد مساله بسیار مهمی است زیرا زمانی که خانواده ها برای عزیزان خود پرستار استخدام می کنند، از انها انتظار دارند که زمینه امنیت آنها را فراهم سازند تا با خیال آسوده بتوانند عزیزانشان را به دست پرستار بسپارند.

تامین شرایط مناسب برای استراحت و آرامش او

وظایف پرستار در منزل

شخصی که تحت پرستاری قرار می گیرد، در هر رده سنی که باشد، به آرامش و استراحت نیاز دارد و پرستار باید بتواند این موقعیت را برای او ایجاد کند و مزاحمت آرامش و استراحت شخص نشود تا شخص مورد نظر در کنار پرستار احساس آرامش و راحتی داشته باشد.

تایین زمان بندی برای مصرف داروها ( در صورت نیاز به مصرف دارو توسط شخص )

اگر شخصی که از او پرستاری می شود، نیاز به مصرف دارو داشته باشد، وظیفه پرستار در منزل

این است که داروهای شخص را در اختیار او قرار دهد و زمان بندی مصرف دارو را یادآوری کند تا مراحل درمان او به خوبی طی شوند.

تامین نیازهای عاطفی و روحی

وظایف پرستار در منزل

اکثر افرادی که باید از آنها پرستاری شود به تامین نیازهای روحی و عاطفی نیازمند هستند و در واقع این نیاز در تمامی افراد وحود دارد. به همین دلیل پرستار باید اخلاق خوبی داشته باشد و بتواند با محبت نیازهای روحی و عاطفی شخص را تامین کند.

امکان تزریق آمپول و سرم در صورت نیاز

از آنجایی که پرستاران معمولا با خدمات پزشکی آشنا هستند باید از نحوه تزریق سرم و یا آمپول در صورت نیاز آگاه باشند و بتوانند این کار را برای شخص انجام دهند. به عنوان مثال: زمانی که پرستاری از یک سالمند مبتلا به دیابت انجام شود با توجه به اینکه این دسته از بیماران به تزریق آنسولین نیاز دارند، باید پرستار از عهده این کار بر بیاید.

کمک به شخص برای انجام زندگی روزمره

اگر شخصی که به پرستاری نیاز دارد بیمار باشد و یا سالمند ناتوانی باشد که از عهده انجام امور روزمره بر نیاید، باید به او کمک شود تا امور روزمره خود را انجام دهد. در این شرایط پرستار وظیفه دارد که در انجام این امور به شخص مورد نظر کمک کند.

سخن پایانی

وظایف پرستار در منزل را در موسسه پرستار اول برای شما مورد بررسی قرار دادیم تا در صورتی که به پرستار در منزل نیاز دارید بتوانید از طریق موسسه پرستار اول برای استخدام پرستار اقدام کنید.

به یاد داشته باشید که استخدام پرستار در این مجموعه با روش های مختلفی امکان پذیر است و بر اساس روشی که برای این کار انتخاب می کنید می توانید وظایف پرستار در منزل را نیز تعیین کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در موسسه پرستار اول در تماس باشید.

 

اعزام پرستار در منزل تهران

اعزام پرستار در منزل تهران

 

اعزام پرستار در منزل تهران در رابطه با چه اموری انجام می شود؟ انواع روش های اعزام پرستار در منزل تهران چیست؟ بهترین موسسه پرستاری در تهران کدام است؟

اگر به دنبال یک موسسه پرستاری مناسب هستید و یا قصد دارید که برای استخدام پرستار اقدام کنید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید تا در این زمینه به شما عزیزان کمک کنیم.

 

همچنین بخوانید: تورم در بدن سالمندان چه دلایلی دارد و روش های مراقبت از سالمند مبتلا چیست ، پرخوری در سالمندان چه دلایلی دارد و روشهای جلوگیری از این رفتار چیست

 

خانواده های بسیار زیادی در شهر ما وجود دارند که به دلایل مختلف به استخدام پرستار نیازمند هستند تا بتوانند به بهبود شرایط خود و عزیزانشان کمک کنند. اما بسیاری از مردم هنوز از خدمات پرستاری موسسات پرستاری آگاه نیستند و نمی دانند که اعزام پرستار برای انها چه شرایطی دارد.

 

اعزام پرستار در منزل تهران

اعزام پرستار در منزل تهران

 

منظور از اعزام پرستار در منزل این است که پرستاری از افراد مهم زندگی را در منزل انجام دهیم. با این وجود با ثبت درخواست استخدام پرستار توسط شما در موسسات خدمات پرستاری بر اساس نیازتان پرستار متخصص در زمینه مرتبط با مشکل شما برایتان اعزام میگردد تا امور مورد نظر به واسطه پرستار انجام شود.

اعزام پرستار در منزل تهران در رابطه با چه اموری است؟

اعزام پرستار در منزل را می توانید در صورت هر یک از موارد ذکر شده در زیر از موسسات پرستاری درخواست کنید:

 

پرستاری از سالمند

برای مراقبت و نگهداری از سالمندان عزیز می توانید درخواست اعزام پرستار داشته باشید. پرستار اعزام شده در این رابطه می تواند امور مختلفی را برای شما انجام دهد. به عنوان مثال: پرستار میتواند امور مربوط به بهبودی سالمند، پخت و پز غذا برای او، کمک کردن به سالمند برای راه رفتن و یا استحمام و … را انجام دهد.

به صورت کلی شرایط وظایفی که پرستار باید برای سالمند انجام دهد بر عهده خود شما است که باید در رابطه با وظایف با پرستار توافق کنید.

 

پرستاری از کودک

 

اعزام پرستار در منزل تهران

 

پرستاری از کودکان نیز با اعزام پرستار در منزل امکان پذیر است. در این خصوص می توانید از کودکان دو قلو، چند قلو، سه قلو و … مراقبت کنید. پرستاری از کودک دارای انواع روش های مختلفی است که در این زمینه باید با پرستار در ابتدای کار صحبت کنید و بر اساس هدف خود به استخدام پرستار کودک بپردازید.

حتی لازم به ذکر است که امکان مشاوره کودک و روان شناسی او در منزل نیز توسط مجموعه های خدمات پرستاری نظیر: پرستار اول وجود دارد.

 

پرستاری از بیمار

اعزام پرستار در منزل تهران

 

بیماران از جمله واجدین شرایط برای دریافت پرستاری در منزل هستند که می توان در صورت تمایل برای انها پرستار استخدام کرد. اعزام پرستار در منزل تهران برای بیماران در زمینه های مختلفی امکان پذیر است.

به عنوان مثال: شما عزیزان میتوانید برای بیماران شیمیایی و جانباز، بیماران قطع نخاع، بیماران فلج، آلزایمر، آرتروز و … پرستار استخدام کنید.

 

انواع روش های اعزام پرستار در منزل تهران چیست؟

برای هر یک از اهداف اعزام پرستار که در فوق به انها اشاره کردیم، روش های مختلفی برای اعزام پرستار وجود دارد که این روش ها از قبیل زیر می باشند:

 • اعزام پرستار تمام وقت
 • اعزام پرستار پاره وقت
 • اعزام پرستار روزانه
 • اعزام پرستار شبانه
 • اعزام پرستار ساعتی
 • اعزام پرستار برای چند روز در هفته
 • اعزام پرستار برای مهمانی ها، مجالس و …

 

بهترین موسسه پرستاری در تهران کدام است؟

شاید در شهر تهران به وفور بتوانید موسسات خدمات پرستاری پیدا کنید اما موسساتی که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و بر کار خود متعهد باشند، به وفور یافت نمی شود و در این زمینه باید بسیار دقت کرد و از بهترین مراکز در این زمینه کمک دریافت نمود.

از بهترین موسسات در این زمینه باید به موسسه پرستار اول در تهران اشاره کنیم که خدمات خود را به شکل بسیار عالی و حرفه ای انجام می دهد و پرسنل خوش اخلاق، متخصص و متعهدی را در اختیار شما می گذارد.

 

سخن پایانی

اعزام پرستار در منزل تهران مطلبی بود که به بررسی آن پرداختیم و توصیه می کنیم که به گفته های ما در این زمینه توجه کنید و آنها را جدی بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به خود و عزیزانتان در این زمینه کمک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات پرستاری مجموعه پرستار اول از طریق تلفن های تماس با ما در اتباط باشید و یا به صورت انلاین نوبت پرستاری دریافت کنید.

 

 

شرایط پرستار کودک

شرایط پرستار کودک

شرایط پرستار کودک چگونه باید باشد؟ آیا می خواهید از شرایطی که یک پرستار برای مراقبت از کودک باید داشته باشد، مطلع شوید؟ در مرکز پرستاری اول با ما همراه باشید و این مطلب که را برای افزایش آگاهی شما در این زمینه فراهم کرده ایم را مطالعه کنید تا پاسخ این پرسش را دریابید.

 

همچنین بخوانید: تلفظ صحیح کلمات در کودکان ، دستمزد پرستار بچه

 

مراقبت و نگهداری از کودک مساله ای بسیار پر اهمیت است که والدین در این زمینه نباید سهل انگاری کنند بلکه باید به بهترین شکل ممکن زمینه های آرامش و تربیت فرزند خود را فراهم آورند تا نسل های اینده از شرایط اخلاقی و تربیتی مناسبی برخوردار باشند و فرهنگ در جامعه ما روز به روز رشد پیدا کند و بهتر گردد.

علاوه بر آن کسانی که قصد دارند تا وظایف مراقبت از فرزند خود را به یک پرستار کودک محول کنند نیز باید بهترین پرستارها را برای انجام این کار استخدام کنند و به ویژگی ها و شرایط پرستار کودک توجه داشته باشند.

 

مهم ترین ویژگی ها و شرایط پرستار کودک چیست؟

شرایط پرستار کودک
ویژگی های پرستار کودک

استخدام پرستار برای کودک بسیار حساس و دشوار است که در این خصوص باید والدین به میزان زیادی ریز بین باشند و با دقت هر چه تمام تر پرستار را برای کودک خود انتخاب کنند.

در واقع یک پرستار کودک باید از ویژگی ها و یا شرایطی از قبیل زیر برخوردار باشد تا به عنوان یک پرستار ایده آل و مناسب بتوان او را استخدام کرد و تربیت فرزند و نگهداری از او را به دست پرستار مربوطه سپرد:

 

آگاه بودن از آداب اخلاقی

آگاهی از آداب اخلاقی از اصلی ترین شرایط پرستار کودک است، که بیش از هر مساله دیگری باید به آن توجه داشته باشید و با در نظر گرفتن این موضوع پرستار را استخدام کنید.

چنانچه پرستار آگاهی به آداب اخلاقی نداشته باشد و رفتار نادرستی از او سر بزند، می تواند رفتارهای نامناسب خود را به کودک نیز انتقال دهد و باعث از بین رفتن تربیت ایده آل کودک شود.

خوش خلق و معتمد بودن پرستار اضلی ترین شرایط پرستار کودک

کودکان به صبر و حوصله زیادی دارند و پرستاری که امور مربوط به کودک را می پذیرد باید از اخلاق نیکو برخوردار باشد و به میزان کافی صبر و حوصله برای برخورد کردن با کودک داشته باشد.

علاوه بر آن پرستار باید معتمد باشد تا والدین بتوانند با خیال آسوده فرزند خود را با پرستار تنها بگذارند و به دنبال انجام امور روزمره خود بروند.

مسئولیت پذیر و متعهد بودن پرستار

یکی دیگر از مهم ترین شرایط پرستار کودک، مسئولیت پذیر و متعهد بودن او است. به عبارت دیگر پرستار باید به خوبی بر روی وظایف خود در قابل کودک آگاه باشد و به درستی انها را بدون هیچ سهل انگاری انجام دهد.

چنانچه پرستار به میزان کافی مسئولیت پذیر نباشد، مشکلاتی برای شما و یا فرزند شما به وجود می آید و شرایط را برای شما ناخوشایند می کند.

در نتیجه اگر پرستاری را استخدام کردید، حتما او را بسنجید تا از میزان مسئولیت پذیری و تعهد او اطمینان یابید.

 

برخوردار بودن از تحصیلات  در زمینه روان شناسی کودک

بهترین پرستاران برای کودک کسانی هستند که تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه روان شناسی کودک گذرانده باشند. با این وجود پرستار بر اساس پایه های علمی خود میتواند از روش های صحیح برای ارتباط برقرار کردن با کودک استفاده کند و در تربیت صحیح کودک موثر واقع گردد.

 

شرایط پرستار کودک در مرکز پرستار اول

شرایط پرستار کودک
پرستار کودک

اگر به دنبال پرستارانی هستید که امور مربوط به مراقبت از کودک شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند، مجموعه پرستار اول در این زمینه به میزان زیادی به شما کمک خواهد کرد.

مرکز پرستار اول در خیابان ملاصدرا تهران قرار گرفته است و آمادگی اعزام پرستاران متعهد، خوش خلق و تحصیل کرده را به منزل شما عزیزان دارد.

در نتیجه میتوانید با این مرکز تماس بگیرید و درخواست استخدام پرستار را برای همکاران ما صادر کنید.

 

کلام پایانی

شرایط پرستار کودک که آگاهی از آن بسیار حائز اهمیت است را مورد بررسی قرار دادیم که اگر می خواهید برای استخدام نیروی پرستاری از کودک اقدام کنید، شناخت کافی از این شرایط داشته باشید.

لازم به ذکر است که در صورت تمایل و نیاز میتوانید از این مرکز پرستاری برای استخدام پرستار سالمند و یا بیمار در منزل نیز اقدام نمایید و از خدمات همکاران و پرستاران مسئولیت پذیر ما در این زمینه بهره مند شوید.

 

بکارگیری پرستار کودک

بکارگیری پرستار کودک

آیا قصد دارید که به بکارگیری پرستار کودک بپردازید؟ آیا میدانید مزایای بکارگیری پرستار کودک

چیست؟ آیا عوامل موثر در هزینه انجام این کار را می دانید؟ با در مجموعه پرستار اول همراه باشید تا پاسخ این پرسش های مهم را به شما ارائه کنیم.

 

همچنین بخوانید: تورم در بدن سالمندان چه دلایلی دارد و روش های مراقبت از سالمند مبتلا چیست؟

 

با توجه به اینکه در سال های اخیر بیشتر بانوان در بیرون از خانه شاغل هستند و زمان کافی برای نگهداری و مراقبت از فرزندان خود را ندارند، بکارگیری پرستار کودک بسیار مورد توجه قرار گرفته است و معمولا این دسته از خانواده ها ترجیح میدهند که برای مراقبت از فرزند خود پرستاری را استخدام کنند تا امور مربوط به نگهداری آنها در خانه انجام شود و به این شکل خیال آسوده ای داشته باشند.

به این دلیل کسب اطلاع از ویژگی های استخدام پرستار کودک در منزل می تواند حائز اهمیت در نظر گرفته شود.

انواع روش های بکارگیری پرستار کودک

بکارگیری پرستار کودک

برای اینکه بتوان پرستاری را استخدام کرد تا مراقبت از کودک در منزل انجام شود، روش های زیادی وجود دارد که این روش ها از قبیل زیر هستند:

 

استخدام پرستار تمام وقت و یا شبانه روزی

در این روش شما می توانید پرستاری را برای مراقبت از کودک و یا کودکان خود به شکل دائمی، تمام وقت و یا شبانه روزی استخدام کنید تا مانند یک دایه دائما امور مربوط به فرزند شما را انجام دهد.

 

بکارگیری پرستار پاره وقت

استخدام پرستار پاره وقت بدین معنا است که شما همکاری با پرستار مورد نظر خود را فقط برای برخی از ساعات روز نیاز داشته باشید.

 

استخدام پرستار ساعتی

استخدام پرستار به صورت ساعتی نیز به این شکل است که هزینه پرستار را بر اساس هر یک ساعت همکاری او پرداخت می کنید و چند ساعت در روز از کمک او به شکل موقت بهره می برید.

 

استخدام پرستار برای چند روز در هفته

در صورتی که فقط برای چند روز از هفته به کمک پرستار نیاز داشته باشید، گزینه استخدام برای چند روز در هفته برای شما مناسب است و می توانید در این روش روزهای هفته را با پرستار هماهنگ کنید.

 

مزایای بکارگیری پرستار کودک

بکارگیری پرستار کودک

مسلما استخدام پرستار برای کودک با مزایایی در مقایسه با انتقال کودک به مهد کودک ها همراه است که مزایای کلی انجام این کار از قبیل زیر می باشد:

 • بهره بردن از آرامش خاطر نسبت به کودک و یا کودکان
 • امکان پرستاری از یک الی چند کودک شما در منزل
 • عدم نیاز به انتقال کودک به مهد کودک های موجود در سطح شهر
 • فراهم کردن زمینه آرامش و راحتی کودک
 • امکان نظارت بر عملکرد پرستار و چک کردن رفتار و عملکرد او در منزل
 • و…

 

بهترین مرکز استخدام پرستار کودک در تهران

از بهترین مراکزی که می توانید با مراجعه به آن برای استخدام پرستار کودک اقدام کنید، مجموعه پرستار اول است که در خیابان ملاصدار تهران واقع شده و بهترین پرستاران را در این زمینه به شما معرفی می کند.

با این وجود اگر محل زندگی شما به محدوده ملاصدار نزدیک است، توصیه می کنیم که از خدمات پرستار اول استفاده کنید و همکاری خود را با این مرکز آغاز نمایید.

پرستار اول زمینه استخدام پرستار سالمند و بیمار را نیز برای شما فراهم کرده است.

 

عوامل موثر در هزینه بکارگیری پرستار کودک

عواملی که میتوان آنها را در هزینه بکارگیری پرستار برای کودک در منزل موثر دانست، مسائلی از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

 • روش استخدام پرستار
 • تعداد کودکانی که باید از انها پرستاری شود
 • وضعیت جسمی کودک و یا کودکان
 • مسئولیت هایی که به عهده پرستار گذاشته می شود
 • همکاری کردن شما با پرستار برای انجام وظایف او و یا عدم انجام این کار
 • تمامی این موارد بر روی هزینه بکارگیری پرستار کودک تاثیر می گذارند و باید به انها توجه داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با همکاران ما در پرستار اول در تماس باشید.

 

کلام پایانی

بکارگیری پرستار کودک که از نیازهای اصلی والدین خصوصا در کرونا است، را برای شما مورد بررسی قرار دادیم تا در این زمینه بتوانید با آگاهی بیشتری برای استخدام پرستار اقدام کنید و شرایط ایده آلی را پشت سر بگذارید.

فراموش نکنید که برای انجام این کار حتما از مراکز بسیار معتبر همکاری دریافت کنید و پیش از استخدام کردن پرستار در رابطه با او و یا مرکز پرستاری به میزان کافی تحقیق و بررسی انجام دهید.

 

مطالب مرتبط:

پرستار بیمار

قیمت پرستار سالمند

قیمت پرستار سالمند

قیمت پرستار سالمند چه قدر است؟ آیا می خواهید پرستار سالمند استخدام کنید؟ آیا کسب اطلاع از هزینه مورد نیاز برای استخدام پرستار برای شما حائز اهمیت است؟ پس با این وجود ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید تا شما را از این مسائل مطلع سازیم.

 

همچنین بخوانید: تورم در بدن سالمندان چه دلایلی دارد و روش های مراقبت از سالمند مبتلا چیست؟

 

پرستارانی که برای مراقبت و نگهداری از سالمندان استخدام می شوند، شرایط متفاوتی دارند  و به روش های مختلف می توان برای استخدام آنها اقدام کرد. در واقع شرایط استخدام پرستار می تواند تاثیر مستقیم بر روی هزینه و دستمزد پرستاران داشته باشد اما علاوه بر آن مسائل دیگری نیز در این زمینه موثر واقع می شوند که در بخش های بعد به شرح آنها خواهیم پرداخت.

قیمت پرستار سالمند چه قدر است؟

قیمت پرستار سالمند بر اساس روش استخدام و مسائل دیگری متغیر است که با این وجود عوامل موثر در قیمت پرستار سالمند از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

روش استخدام پرستار سالمند

قیمت پرستار سالمند

پرستاری از سالمند با روش های مختلفی انجام می شود که شما می توانید بر اساس نیاز عزیزان خود و شرایط خودتان یکی از این روش ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال: می توانید پرستاری از سالمند را به صورت شبانه روزی، دائمی، پاره وقت، ساعتی، روزانه و … انجام دهید.

با این وجود هر یک از این روش ها از قیمت متفاوتی برخوردار است که در قیمت پرستار سالمند

موثر واقع می شود.

تعداد روزهای هفته که در آن پرستار استخدام می شود

عده ای از عزیزان پرستاری از سالمند را برای چند روز در هفته نیاز دارند و عده دیگری مایلند تا همه روزه مراقبت از سالمند عزیز آنها انجام شود. در نتیجه هر چه تعداد روز هایی که قصد دارید مراقبت از سالمند شما انجام گردد، بیشتر باشد مسلما هزینه شما نیز افزایش پیدا می کند.

روش محاسبه قیمت پرستار سالمند

قیمت پرستار سالمند را می توان با روش های مختلفی محاسبه کرد یعنی متوان دستمزد پرستار را به شکل ساعتی در نظر گرفت و یا ماهانه برای او مبلغی را در نظر گرفت. این موضوع نیز می تواند در کاهش و یا افزایش قیمت پرستار سالمند تاثیرگذار باشد.  پس باید به این مورد نیز توجه کافی داشته باشید.

اموری که پرستار برای سالمند انجام می دهد

قیمت پرستار سالمند

همان طور که می دانید پرستاران امور مختلفی را برای سالمندان انجام می دهند. با افزایش یافتن وظایف پرستار برای نگهداری از سالمند دستمزد او نیز بیشتر می شود. به عنوان مثال: اگر پرستار نظافت و استحمام سالمند را نیز انجام دهد دستمزد بیشتری در مقایسه با زمانی خواهد داشت که از انجام این امور فارغ است.

کمک کردن به پرستار در انجام امور سالمند و یا عدم انجام این کار

زمانی که پرستاری را برای مراقبت و نگهداری از سالمند خود استخدام می کنید، می توانید در انجام وظایف پرستار به او کمک کنید و یا تمامی وظایف را به پرستار محول نمایید.

با این وجود همکاری شما با پرستار استخدام شده در هزینه های شما کاهش ایجاد می کند و نیاز به پرداخت دستمزد کمتری به او خواهید داشت.

شرکتی که درخواست استخدام پرستار را به آن صادر می کنید

با توجه به اینکه شرکت های مختلفی امکان استخدام پرستار را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده اند و همچنین از آنجایی که شرایط شرکت ها با هم متفاوت هستند، باید توجه داشته باشید که نوع شرکت انتخاب شده توسط شما می تواند تا حدودی در هزینه تاثیر گذار باشد.

توصیه می کنیم که در این زمینه شرکت هایی را انتخاب کنید که در فاصله کمی از محل سکونت شما قرار داده باشند تا کرایه رفت و آمد پرستار کاهش پیدا کند و شرایط بهتری داشته باشید.

در این خصوص باید شرکت پرستار اول را نیز به شما هموطنان ساکن تهران معرفی کنیم که خدمات خود را به شکل بسیار مناسبی ارائه میدهد و پرستاران ماهر و با تجربه ای را در اختیار شما هموطنان عزیز قرار میدهد.

کلام پایانی

قیمت پرستار سالمند را مورد بررسی قرار دادیم تا از شرایط استخدام پرستار و هزینه ای که در این زمینه باید پرداخت کنید اگاه تر باشید. اگر قصد دارید که آگاهی دقیق تری در این زمینه به دست آورید، با شرکت پرستار اول تماس بگیرید و از همکاران ما در این مجموعه راهنمایی هایی در مورد هزینه پرستار و استخدام پرستار دریافت نمایید.