آدرس :

سعادت آباد، سرو غربی، بخشایش،بهار سوم، پلاک ۳۹

دلایل انجام جراحی بینی

جراجی بینی مناسب چه افرادی است؟

این نوع جراحی درون بینی و یا خارج بینی انجام می گیرد. در سال های اخیر، میان اکثر مردم این نوع جراحی رایج شده است. جراحی بینی برای افراد مختلف در هر سنی ممکن است رخ دهد.

این نوع جراحی ها  به علت هابی مختلفی صورت نیکیرند گاهی دلیل جراحی بینی، وجود یک بیماری بوده و در برخی موارد نیز جراحی بینی با هدف زیبا انجام می گیرد.

جراجی بینی مناسب چه افرادی است؟

دلایل شایع جراحی بینی در افراد چیست؟

شایع ترین بیماری هایی که در بینی به وجود آمده و اساب جراحی این عضو بدن را فراهم می کند، میتوان شامل شکستگی های بینی، انحراف های بینی، لوزه و در بعضی مواقع جراحی بینی به علت بیماری های تنفسی می باشد.

و فرد دچار صداهایی در تنفس وقت بیداری و عموما در مواقع خواب می شود که در این مورد  باید عمل جراحی انجام شود  تا مشکل تنفسی که از طریق بینی  فرد را اذیت کرده بر طرف شود.

تاثیر جراحی بر ظاهر بینی شما

هنگامی که فرد درگیر بیماری های مختلف است و به پزشک مراجعه می کند در زمان جراحی برای رفع بیماری از پزشک می خواهد که در ظاهر بینی او دست برده، و آن را نیز عمل زیبایی کند.

به طور مثال هنگامی که فرد دچار بیماری‌های مادرزادی بوده و یا ‌این‌ که مشکل لوزه یا انحراف بینی درد و وقتی به پزشک مراجعه می‌کند درمان قزعی را برای او جراحی بینی تشخیص داده می شود.

بیمار از دکتر درخواست می کند که علاوه بر جراحی برای از بین بردن مشکل او، کارهای زیبایی نیز صورت گیرد، برخی از این نوع جراحی‌ها در کلینیک‌ها و یا اتاق‌های مخصوص جراحی در بیمارستان‌ها به‌صورت سرپایی و یا بیحسی انجام می‌شود.

روش جراحی بینی رینوپلاستیک چیست؟

روش رینو پلاستیک، روشی برای جراحی بینی می‌باشد که در این نوع روش جراحی به‌صورت باز و یا بسته انجام می‌شود، که به‌صورت باز پری نیو پلاس تی در بیرون از بینی و خارج از بینی صورت می گیرد که اکثراً افراد روش بسته بودن و حالت داخلی بینی را انتخاب می‌کنند آن هم به‌خاطر زخم‌هایی که بر روی بینی می ماند، البته نوع بیماری بینی و یا نوع جراحی تأثیری در انتخاب جراحی مورینیو پلاستی دارد.

برای جراحی بینی باید از متخصصان این رشته برای درمان استفاده کنید و از تخصص پزشک خود مطمئن باشید، چون در این صنعت افراد بدون مهارت و تجربه زیادی وجود دارد و شما می‌توانید با راهنمایی گرفتن از سایت‌های معتبر به متخصصین خوب در این زمینه مراجعه کنید و کار عمل جراحی بینی را انجام دهید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

بعد از جراحی بینی به مراقبت هایی نیاز است که هر فرد بیمار بعد از جراحی باید این مراقبت ها را انجام دهد. یکی از این مراقبت ها، شستشوی صحیح صورت می‌باشد که به طریقه‌ای که پزشک متخصص شما گفته است شستشوی صورت را انجام دهید زیرا سهل انگاری، منجر به عفونت های بینی می شود.

روش جراحی بینی رینوپلاستیک

مراقبت دیگر به این صورت است که تا چند روز بعد از جراحی، فرد طوری سر خود را روی بالشی قرار دهد که از بقیه اعضای بدن او بالاتر باشد هینطور از تکان دادن بیش از حد سر خود بپرهیزد. سومین مراقبت اجباری بیمار بعد از عنل بینی، رعایت کردن رژیم غذایی است.

یعنی این‌ که نمک و ادویه‌ها را از غذای خود حذف کند تا دچار عفونت‌های بینی نشود و تا چند روز بعد از عمل تا وقتی‌که پزشک معالج او نگفته است چسب روی بینی برداشته نشود اگر این مراقبت‌ها به‌طور کامل انجام شود.

بعد از جراحی بینی، فرد دچار هیچ مشکلی نخواهد شد و یک جراحی خوب و بی دردسری را داشته وبه نتیجه دلخواهی رسیده است. در برخی مواقع برای مدتی افراد سعی بر گرفتن پرستار در منزل برای خدمات پرستاری و این مراقبت ها می کنند.

سخن پایانی درباره جراحی زیبایی بینی

درمورد جراحی های زیبایی که بر روی بینی انجام می‌دهند می‌توان به اشخاصی اشاره کرد که دارای بینی‌های بزرگ و یا دهانه بینی آن ها به طور شدید باز است و یا این که در اثر شکستگی، استخوان‌ بینی خم شده‌ که تاثیر فوق العاده منفی بر روی اعتماد به نفس آن ها دارد.

و افراد با جراحی زیبایی که بر روی بینی انجام می دهند، ظاهر بینی را تغییر داده و به طوری زیباتر کرده که این جراحی زیبایی بینی به طور چشمگیری اعتماد به نفس آن ها را بالا می برد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
شما چه فکر میکنید !

نظرتان را در فرم زیر بنویسید و برایمان ارسال کنید

( بدون نظر )

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی