شرکت پرستاری پرستار اول

هدف موسسه ی پرستاری پرستار اول در آغاز راه‌اندازی موسسه‌ای جامع بود که بتواند به درخواست خانواده‌ها در خصوص اعزام پرستار کودک؛ پرستار سالمند و همچنین همراه بیمار در تهران پاسخ‌گو باشد.

شرکت پرستاری پرستار اول

هدف موسسه ی پرستاری پرستار اول در آغاز راه‌اندازی موسسه‌ای جامع بود که بتواند به درخواست خانواده‌ها در خصوص اعزام پرستار کودک؛ پرستار سالمند و همچنین همراه بیمار در تهران پاسخ‌گو باشد.

سعی پرستار اول بر این بوده است با همراهی کارشناسان خبره و آموزش دیده در رشته‌های تحصیلی مرتبط رویکردهای نوینی را در پرستاری پایه‌گذاری کنیم. به همین جهت؛ دپارتمان روانشناسی موسسه در نظر گرفت که اقدام به آموزش و استخدام روانشناسان تخصصی در حوزه پرستاری از کودک نماید.

و در نتیجه خدمات موسسه پرستار اول در خصوص اعزام پرستار کودک انگلیسی زبان؛ ترک زبان؛ اسپانیایی و فرانسوی زبان راه‌اندازی گردید. همچنین مفتخر هستیم که اعلام کنیم اولین موسسه‌ای هستیم که در زمینه کودکان با نیازهای ویژه از جمله: کودکان اتیسم؛ کودکان بیش فعال؛ کودکان دارای مشکلات رفتاری؛ کودکان دارای مشکلات یادگیری و کودکان دارای مشکلات هوشی و … پرستاران تخصصی آموزش دیده اعزام می کنیم.

البته که تمام برنامه‌های آموزشی و پرستاری؛ پرستاران موسسه پرستار اول توسط تیم روانشناسی مشخص و اعلام می‌گردند. در این میان ارزیابی‌های مداوم از عملکرد پرستاران و همچنین ارسال گزارش‌های عملکرد به صورت ماهیانه؛ به ما در ارائه خدمات با کیفیت مناسب کمک می‌کند.

در خصوص پرستاری از سالمند، به‌خصوص سالمند آلزایمری؛ پارکینسون؛ افسرده؛ دارای مشکلات حرکتی و جسمی؛ می توانید از خدمات تخصصی موسسه پرستار اول بهره‌مند گردید. به‌علاوه روانشناسان سالمند موسسه و همچنین متخصصین طب سالمندان موسسه پرستار اول می‌توانند در کنار خانواده‌ها باشند.

ماموریت پرستار اول

ماموریت ما بودن در کنار شما و خانوداه شما در لحظه‌های سخت، و سرنوشت ساز زندگی شماست. موسسه پرستاری و روانشناسی پرستار اول شعار، “کودک شاد و سالمند فعال” را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و تیم مجرب آن تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدماتی با کیفیت بالا و هزینه پایین انجام می‌دهد.

خدمات شرکت پرستاری پرستار اول

اهم خدمات پرستاری ارائه شده توسط موسسه پرستاری پرستار اول به شرح ذیل است:

چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی در مورد خدمات پرستاری؛ دارید کارشناسان ما به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.